PÁLYÁZAT: Veled mi is segíthetünk! – Ajánld fel adód 1%-át!

2018 április 01.
PÁLYÁZAT: Veled mi is segíthetünk! – Ajánld fel adód 1%-át!

Idei 1%-os kampányunkban szeretnénk bemutatni azt a sokféle szolgálatot, amelyet a felajánlott 1%-okból végez a Magyarországi Evangélikus Egyház. Ehhez kapcsolódva egy interaktív rajzpályázatot írunk ki.

A pályázat részletei:

Szeretsz segíteni másokon? Szoktál segíteni? Kinek és hogyan?
Ha igen, kibontakoztathatod tehetségedet és megmutathatod a világnak művészi képességeidet is.

Egy A/4-es rajzlapra lerajzolt óriási 1%-os jelbe kellene belerajzolnod azt, hogyan szoktál segíteni másoknak.

A rajz készítéséhez bármilyen rajztechnikát alkalmazhatsz: lehet a kép festve, zsírkrétával vagy filctollal rajzolva, grafikázva...stb. Ezt az alkotóra bízzuk.

Az elkészült rajz fényképét kérjük beküldeni a szerkesztoseg@lutheran.hu címre. Néhány mondatban kérjük, mutatkozz be, írd le azt, mit rajzoltál, milyen gondolatok jutottak az eszedbe alkotás közben.

A munkákat két korcsoportban várjuk:

I. 3-10 éves pályázók

II. 10-18 éves pályázók

A beküldők között pénzjutalmat osztunk ki!

Díjak mindkét korcsoportban:

1. díj: 15.000 forint

2. díj: 10.000 forint

3. díj: 5.000 forint

Munkára fel!

Határidő: 2018. április 30. éjfél

A képeket egyházunk Facebook oldalára (www.facebook.com/evangelikus) töltjük majd fel a határidő lejárta után.

A 2018. május 22-ig legtöbb kedvelést, megosztást és kommentet kapott alkotás nyeri majd meg a főnyereményt!