Vasárnapi hirdetésünk

2017 augusztus 13.
Vasárnapi hirdetésünk

2017. augusztus 13.

Akinek sokat adtak, attól sokat kívánnak, és akire sokat bíztak, attól többet kérnek számon. (Lk 12,48b)

Szentháromság ünnepe utáni 9. vasárnap

Augusztus 20 Nyírszőlősön csendesnapot tartunk a reformáció 500 éves évfordulójának jegyében. Istentisztelet után 11 órakor Máté Zoltán tart előadást a reformáció koráról. Szeretetvendégség után Bozorády Zoltán beszél a reformáció kincseiről.

Gyülekezeti alkalmak: zenés áhítat lesz ma este a nagytemplomban 18 órai kezdettel. Vendégünk Kollonay Zoltán zeneszerző, zongora és orgonaművész. A belépés díjtalan. Szeretettel hívjuk a testvéreket erre szép zenei alkalomra.

Egyéb hirdetések: A Luther Márton Kollégium állást hirdet – szeptember 1-i munkakezdéssel - ápolónői munkakörbe, mely szakirányú diplomás ápolói végzettséghez kötött. Jelentkezni a kollégiumban - az Iskola u. 2 sz. alatt – önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet.