Vasárnapi hirdetésünk

2017 augusztus 27.
Vasárnapi hirdetésünk

2017. augusztus 27.

Isten a gőgösöknek ellenáll, az alázatosaknak pedig kegyelmet ad. (1Pt 5,5)

Szentháromság ünnepe utáni 11. vasárnap

Szombaton volt Pinczés Dániel és Halász Viktória esküvője, és jövő héten a nagytemlomban Márton János és Hurja Gréta kérik házasságukra Isten áldását

Egyéb hirdetések:  Petr Eben: Jób c. orgonaművét hallhatjuk augusztus 29-én kedden 16.30 órakor a római katolikus templomban, a Vidor fesztivál szervezésében. Orgonán közreműködik Kiss Zoltán orgonaművész, templomunk kántora, valamint narrátor Tirpák Ferenc.

Az Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium augusztus 31-én csütörtökön 16 órakor, az Evangélikus Általános Iskola pedig szeptember 1-én pénteken 8 órakor tartja tanévnyitó istentiszteletét a nagytemplomban.

Csepregi Béla evangélikus lelkész, evangelizátor életéről, igehirdetéseiből könyv jelent meg, mely 1.500 Ft-ért a hivatalban,

Megérkezett a Csendes percek  szeptember-októberi füzete, mely a lelkészi hivatalban vásárolható meg.